Přihlášení

 

Odkazy

Sponzoři

Gabriela Hojgrová Narozena 6.2.2008 15:08 v Ostravě Porubě

Planý poplach28.01.2008 00:00, taťka Tomáš

Přijela kamarádka z Anglie - málem jsme porodili.

Dnes ráno jsme byli na kontrole v Porubě na fakultce.

Odpoledne měla přijet Vlaďka z Anglie. Začala před třemi lety jako AuPair, dnes tam pracuje jako šéfka sociální služby. Pracuje 12/7/365. Prostě pořád, bez víkendů a svátků. Ale práce ji baví. Do ČR se dostane jednou za čas a manželka se na ni těšila.

Bylo sedm večer, Vlaďka dorazila. Dala (by) si kafe. Řekla pár slov, manželka postavila vodu, chvíli kecaly. Nic, čemu bych věnoval pozornost. Než z ženských dostaneš něco normálního, musíš je nechat vykecat z jejich "ženských drbů", pak se s nima (s některýma) dá mluvit. Voda zavařila. Holky ztichly. Manželka odběhla. Za chvíli se ozvalo: "Taťko, tak asi jedem."

Dali jsme si sprchu, porodní tašku jsem přenesl z ložnice do předsíně. Přibral kameru a doklady, zkontroloval dostatek peněz. A jelo se, směr fakultní nemocnice s poliklinikou v Ostravě Porubě.

Ve špitále se platí

Sestra mě zaskočila, když mě po příchodu s kutálející se manželkou posílala přes celý špitál pro "jakýsi" lístek. Jednak to v tu dobu byla v našich špitálech novinka, a jednak jsem měl úplně jiné starosti. Poplatek za ošetření.

Představil jsem si, jak asi stará babka se zlámanou nohou letí na druhý konec fakultky, aby zaplatila pitomých 30Kč. V našem případě vlastně 90, byli jsme tam po deváte večer.

Čekání a nervozita

Do půlnoci nás tam drželi. Jedno vyšetření, jiné vyšetření, pak nás poslali na hodinu ven. Že není vidět co a jak a že jestli rodíme, projeví se to.

Projeli jsme novou dálnici na Bohumín, 2x tam a zpátky a bylahodina pryč. Znovu stejné vyšetření, znovu stejná nejistota paní doktorky.

Závěr

Manželku ráno poranil neopatrný doktor při prohlídce.

A jelo se domů.

 

Diskuse ke článku

Nový příspěvek

Vaše Jméno:

Předmět:

Text:

Opište číslo z obrázku:

       
stránky: 1
Zobrazuji 15 z celkového počtu diskusí 5
5.7.2013 8:02
Diskuse k článku - "Planý poplach"
Romii

Vw8JJ0e5jFbN

They are available in derfifent types and brand names so you only have to have the one that's perfect for you. Our respiratory tract starts from our nasal passage and ends in the alveoli in the lungs where the exchange of gasses takes place. The remains safe and secure to use in the shopping center, in enclosed settings, as well as in the convenience of your own home.

4.7.2013 0:12
Diskuse k článku - "Planý poplach"
Luana

TffEMpMw

Pennsylvania has minimal rnqiuremeets on coverage, you need to compare these minimum rnqiuremeets with the PA auto insurance quote offered by 3 auto insurer at least. Secondly, you need to consider the location. It's not just about convenience. The insurance agents are very much likely to be thoroughly familiarized with the state law of Pennsylvania if they're local. And third comes, research reputation. Try to observe how quickly or seamlessly your chosen PA auto insurance company can responds when it's needed.I have this info and need to know if this coorect or find more some where else. Any help?? http://mtzorho.com [url=http://zvrhxlzjo.com]zvrhxlzjo[/url] [link=http://lrfhuolmsfj.com]lrfhuolmsfj[/link]

3.7.2013 15:34
Diskuse k článku - "Planý poplach"
Mariann

Jum4cgK7Kw47

Great photos. Think the one where you see the man in the eexetrm steep mountain shows very well the Faroe Island.And welcome to the mac side of life it is good.

2.7.2013 9:59
Diskuse k článku - "Planý poplach"
Jimmy

NOiFXGvVmol

Tak nevedm, co je hasič z donucened - neboť oficie1lned ne1zev je Sbor DOBROVOLNddCH hasičů, tak ať se mu u ne1s ledbed a prima ze1bavu s ne1mi doovlrobnedky přeje DVA V JEDNOM - hasič - pokladned a k tomu ještě tchfdně Jarka O.

2.7.2013 12:18
Diskuse k článku - "Planý poplach"
Marisete

SUTqhrHOwA

Auticko pekne, pomatuji si, jak za mych glzmaniaynich studii (par let nazpet) jezdili deti mistnich zbohatliku do skoly na mopedech, tehdy stal jeden 50-60k Kc. Nevyhodou miniauticka je omezena rychlost na 45 km/h, to ho imho degraduje na (pri)mestkou nakupni tasku ...

stránky: 1